Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sępólno Krajeńskie

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

240 000 zł72,32 m² 3 318,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 66,30 m z piwnicą 6,02 m i garażem w Sępólnie Krajeńskim! Blisko centrum! Spokojna okolica! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wraz z dwoma budynkami gospodarczymi położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wczasowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

95 000 zł413 m² 230,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 413 m , położona na skrzyżowaniu ulic Wczasowej oraz Kwiatowej w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie, w malowniczym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Szkolna

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

580 000 zł1 021 m² 568,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w korzystnej lokalizacji: - idealny dla działalności usługowej, - z powierzchnią magazynową, - parking na terenie. Do sprzedaży jest prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Liliowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

1 329 000 zł217,18 m² 6 119,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ekonomiczny oraz innowacyjny dom jednorodzinny w Sępólnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

369 000 zł56,02 m² 6 586,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które łączy wygodę, niskie koszty I świetną lokalizację! 369.000 zł Centrum Sępólna Krajeńskiego ul. Wojska Polskiego 56,02 m + ogromna piwnica 19,13 m 3 pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy dwóch sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Koronowska

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

495 000 zł1 745 m² 283,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 0,1748 ha, położony w strategicznym punkcie Sępólna Krajeńskiego, bezpośrednio przy ulicy Koronowskiej, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

122 000 zł1 220 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Dostępna wyłącznie u nas. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem większej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

535 000 zł5 350 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy tereny podzielonego na 4 sąsiaducjące ze sobą działki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Szkolna

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

580 000 zł1 021 m² 568,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 163 m²

Sępólno Krajeńskie, budynki biurowo-magazynowe, 1021 m2, sprzedam, 580 000 zł, netto. Biura z zapleczem magazynowym w dobrej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł829 m² 1 797,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 698 m²

Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż -obiekt użytkowy ( produkcja , handel , usługi ) 829 m2 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt użytkowy o powierzchni 829 m2 pod różnego rodzaju działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

849 000 zł8 660 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niezwykła działka o powierzchni 8661 m , położona w malowniczym Dziechowie, bezpośrednio nad brzegiem urokliwego jeziora Sępoleńskiego. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Przemysłowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł6 369 m² 218,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestorze! Szukasz działki pod swój biznes? Interesują Cię grunty z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego? Mamy coś, co przykuwa uwagę! Działka inwestycyjna o pow. 6340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

849 000 zł325 m² 2 612,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Sępólna Krajeńskiego na osiedlu Jana Pawła II, przy ul. Kochanowskiego. To idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bergera

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł330 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 401 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż luksusowy dom dla wymagających - Sępólno Krajeńskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Składowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł426 m² 2 464,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż -obiekt użytkowy ( produkcja , handel , usługi ) 426 m2 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt użytkowy parter + piętro o powierzchni 426 m2 pod różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiatrakowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

210 000 zł1 978 m² 106,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

360 000 zł3 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy trzech sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plac Wolności

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

279 000 zł59 m² 4 728,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy w centrum Sępólna Krajeńskiego 59 m - Plac Wolności Cena: 279 000 zł Szukasz miejsca na biznes, które od pierwszego dnia generuje ruch klientów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

950 000 zł2 747 m² 345,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Niechorz, około 6 km od Sępólna Krajeńskiego. Działka ogrodzona. Droga utwardzona. Kanalizacja. Siła i światłowód na działce. Regularna, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z tarasem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

829 000 zł258 m² 3 213,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

NA sprzedaż - dom, w którym od pierwszej chwili poczujesz się U Siebie Wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 138 m (aż 258 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

89 000 zł828 m² 107,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum miasta I Poniżej ceny rynkowej I W trakcie wydawania decyzji o warunkach zabudowy Biuro Nieruchomości Apartament prezentuje na sprzedaż działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Szkolna

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

580 000 zł1 021 m² 568,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 163 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 622, 624 o łącznej powierzchni 2163 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hallera

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

175 000 zł48,52 m² 3 606,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

24,63 zł/m²20,30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy pomieszczenie idealne pod lokal handlowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Sępólna Krajeńskiego przy skrzyżowaniu ulic T. Kościuszki, i Bł. Ks. J.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kossaka

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

829 000 zł307,03 m² 2 700,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży dom z ogromnym potencjałem - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,kujawsko-pomorskie

489 000 zł64,04 m² 7 635,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w cenie mieszkania | 64,04 m | Blisko Sępólna Kraj. ***** tylko U nas Chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym z wszystkimi zaletami korzystania z ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Liliowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

114 900 zł1 000 m² 114,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000 m 2 położona w miejscowości Sępólno Krajeńskie przy ul. Liliowej Tylko u nas Grunt położony w spokojnej części miejscowości, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Komierowska

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł450 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 736 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni zabudowy 909 m2 na działce o powierzchni 1, 5736 ha. Grunt w większej części utwardzony Dojazd od ulicy Komierowskiej, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiatrakowa

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

210 000 zł1 978 m² 106,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Adres: ul. Wiatrakowa, sępólno Krajeńskie, polska Typ nieruchomości: działka budowlana Powierzchnia: 1978 m Cena: (wprowadź cenę) Media: prąd, woda i kanalizacja w ulicy Wiatrakowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

750 000 zł9 962 m² 75,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Sępólnie Krajeńskim przy ulicy bowid o imponującej powierzchni 9962 m2 stanowi doskonałą inwestycję. Położona niedaleko centrum miasta, nieruchomość zapewnia dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

325 000 zł271 m² 1 199,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:843 m²

Wyjątkowa oferta! dostępna tylko W naszym biurze! polecam nieruchomość W miejscowości włościbórz Na sprzedaż stary młyn o powierzchni użytkowej 270 m2 z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Średnia

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

460 000 zł164 m² 2 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 885 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości w absolutnym centrum miasta. Sępólno Krajeńskie to spokojne niespełna dziesięciotysięczne miasteczko położone w otoczeniu kilku jezior oraz na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Komierowska

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

967 333 zł909 m² 1 064,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 736 m²

W skład nieruchomości oddanej w użytkowanie wieczyste wchodzą działki ewidencyjne o numerach: 101/5 i działka numer 101/4 o łącznej powierzchni 15736 m2. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

670 000 zł190 m² 3 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom usytuowany w bardzo spokojnej , cichej części miasta. Całkowicie ogrodzony płotem i zielenią. Oprócz garażu w bryle domu , duża wiata. Na ogrodzie domek z funkcją mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

837 000 zł192 m² 4 357,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Makler nieruchomości poleca dom wolnostojący w Sępólnie Krajeńskim o powierzchni 192m2. Nieruchomość składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

838 000 zł192 m² 4 360,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

839 000 zł192 m² 4 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij